trešdiena, 2011. gada 26. janvāris

dare to move

Sveiciens jums visiem, kas lasa manu kārtējo mirkļa vājuma ierakstu! Es tā vēlētos kaut man būtu tik daudz Jums ko pastāstīt, ka šeit būtu neskaitāmi daudz rindkopu, kurās es visu sīki aprakstītu ar cerību, ka Jums neapniktu lasīt, taču es neko tādu nespēju izdarīt, jo mājās sēžot nekas daudz netiek izdarīts. Jā, mīļie, gripa. Arī man. ellīga štelle vai ziniet. un arī nepatīkama. Un arī nabaga Ģirts no manis saķēra šo kaiti. Tā nu mēs šodien abi visu dienu zvilnējām dīvānā un skatījāmies tv.
[..]

Es taču šeit nenācu rakstīt par saviem, tā sauktajiem , ''gripas piedzīvojumiem''. lol. Ko es jums varētu pastāstīt? hmm. Varu pastāstīt to, ko es paspēju sastrādāt pirms es paņēmu piespiedu brīvdienu no skolas.

Nedēļas nogalē es tā arī vēljoprojām neesmu tikusi līdz mājām. Laikam arī šī nedēļa nebūs izņēmums. Tas pat nav domāts speciāli, tā ir kkāda sakritība nedēļu no nedēļas. Lai arī kā.. 6dien cienīgi svinējām ģirta dzimšanas dienu. Kur mūsu viesistabā satilpinājām padsmit viesus, un kā pēc tam ar Solvitu spriedām- kkas nebija riktīgi. Visi bijām baigi kūtri. Elvijs esot bijis baigi kluss. Negvelza nekādas muļķības. nu, bet pieļaujam, ka pie vainas drošvine tas, ka hokejs pa tv gāja. Mīļā miera labad šāds risinājums pēc strīdiem būs jāiegaumē.
Tad vakarā gribējās izrauties no mājas un vakaru pavadīju Zandas kompānijā. Es atcerējos tos sniega priekus .lol. bet man sanāca smuks zīmējums vai ne tā? <3

Un pēc kārtējā izlēciena no manas puses tieši pretī valdošajai varai, kā es drīkstu dēvēt Solvitu, es jau domāju, ka man vāks būs. Bet nē. Tā vietā, lai, pat pēc manām domām, mani kārtīgi nolamātu un izdomātu vēl kko sliktāku, mēs aizbraucām uz Akropoli. Es tik tiešām nesaprotu kā es spēju izpelnīties tik labu attieksmi?

Skolas kavēšanas dēļ laikam būs parādi, bet pagaidām man ir absolūti vienalga.

Tāda aizdoma, ka mans ieraksts diezgan pamatīgi sucks. pardon par to.


''Kas ir? ''
-'' es tikai pārliecinājos, ka tu esi daiļa ''
''nu nejau šitādā paskatā''
-'' nē, tu esi līmenī ''

[ :D :D ] drudža murgi.


Paldies, ka izlasījāt :] xoxo

Nav komentāru: