svētdiena, 2010. gada 3. oktobris

ziniņa

Sen sēēn neko te neesmu iedrukājusi.. baigi ik pa laikam iegribējās šo to te iespiest, bet aij, tā arī neko neizdarīju..

šonedēļa bija kā jau nedēļa. Tāda pasīva. Kad padomā, ko šonedēļ esmu sadarījusi,es nezinu ko atbildēt. ā jā- Neko(punkts) ;D

otrdien bija ''ūber foršais'' ^^ darbs fizikā. Vnk kriminaļņa. Sajēga ir, bet ko darīt nezina :D malaces vnk ;D bet dabūjām 8. jēj.

Piektdien bija Znadiņas vd. Tā no rīta kā jau 5dienās varēju izgulēties un tad tik uz krievu valodu iet. Tad ar Ģirtu aizbraucu līdz Raimim, un tad devos uz skolu apsveikt savu veco zeķi un skolotāju. Tad pēc skolas ar Reņu aizbraucām uz Liepāju. Es pirku kurpes un piestrādāju par kurjeru :D un vāāks, ku` garšīgus burgerus mēs dabūjām hesītī. mmmmmmm wīīī [sun] Tad vakarā atgriezāmies pie Zandas uzēdām kūciņu. tad bijām laukā ar dažnedažādu kompāniju un tā tālāk un tā joprojām. Vakar vakarā ar Znadu nostaigājām ūber garo gabal. smirky

Tā forši atkal parunājāmies n` stuff. Sakalām krutos plānus un ķipa tik jāsāk viss realizēt (:


Nākamnedēļ tik ilgi gaidītie fukši un balle. Pēc, kuras sekos tik grūti solītais rīts :D Fun, fun, fun! :D Sto pudov, ka man vajadzēs kafiju.

Ok, savu ierakstu beidzu. BB

Nav komentāru: